Petrklic.cz - recenze, obchodní podmínky a akční nabídky

Petrklíč je český módní obchod, který svým zákazníkům nabízí kvalitní oblečení, obuv a doplňky vyrobené výhradně v České republice. Veškeré produkty jsou vyrobeny českými švadlenami a jsou dostupné ve velikostech 38 až 76. Obchod své zboží nabízí zákazníkům na svém e-shopu Petrklic.cz nebo ve své kamenné prodejně ve Frýdku-Místku. V současné době má společnost pouze jednu kamennou prodejnu na území ČR. Kromě módních kousků a doplňků najde zákazník na e-shopu také krátké články, které jsou zaměřeny na rady a tipy při výběru oblečení.
  • Celkové hodnocení: 73 %
  • Přehlednost stránek: 73 %
  • Nabídka zboží: 71 %
  • Rychlost dodání: 70 %
  • Zákaznický servis: 76 %
  • [+] široká nabídka pro plnoštíhlé
  • [+] zboží české kvality
  • [+] kamenná prodejna v ČR
  • [−] chybí doprava zdarma
  • [−] vrácení zboží na vlastní náklady

Slevové kupony na Petrklic.cz - recenze, obchodní podmínky a akční nabídky


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/40963/virtual/www/wp-content/themes/modniblog/template-parts/blocks/eshop-cupons.php on line 46

Co vše Petrklíč nabízí? 

Obchod Petrklíč nabízí elegantní módu pro plnoštíhlé. Ve své široké nabídce najdou zákazníci produkty ve velikostech 38 až 76. Hlavní nabídka obchodu je rozdělena na: Ženy, Šik kousky, Muži, Slevy!!, Doplňky a Obuv. Kategorie Ženy a Muži nabízí například kalhoty, spodní prádlo, trika, košile, funkční prádlo a mnoho dalších produktů. Kategorie Šik kousky je určena pro ženy a jsou v ní nabízeny sekce: halenky, noční prádlo, tuniky, těhotenská móda, volnočasové móda a mnoho dalších. Kategorie Slevy!! se vztahuje jak na muže, tak i na ženy. Kategorie Doplňky nabízí zboží jako ponožky, šle, šperky, kosmetiku, opasky, roušky a ústenky, kompresní návleky, látkovou domácí obuv a spoustu dalších produktů. Poslední kategorie Obuv je dělena na sekce: Dámská, Pánská, Doplňky k obuvi, Dětská obuv, Kamik a Tkaničky.

Na e-shopu Petklic.cz jsou dostupné i články s tipy na výběr trendy kousků pro plnoštíhlou postavu. Články jsou zaměřeny na tvary postav, včetně výběru vhodných barev, materiálů, střihů apod. Nechybí ani ilustrační fotografie, které zákazníkovi při výběru mohou pomoci.

Přehlednost webových stránek Petrklíč

Webové stránky e-shopu Petrklic.cz jsou přehledné a jasné. Úvodní stránka nabízí v horním panelu hlavní nabídku obchodu, vyhledávací pole, uživatelský účet a nákupní košík. Dále se na hlavní stránce nachází informační bannery, bannery s nabízenými produkty a nejprodávanější zboží. Na konci úvodní stánky jsou k dispozici základní informace o obchodu, kontaktní údaje, velikostní tabulky a obchodní podmínky. K dispozici jsou také módní články, které zákazníkům radí s výběrem oblečení. Nechybí ani možnost registrace k odběru Newsletteru.

Konkrétní produkty lze na e-shopu vyhledat pomocí vyhledávacího pole. Na e-shopu u daných kategorií chybí vyhledávání pomocí filtrů. Každý produkt je doplněn ilustrační fotografií a základními údaji. Pod produkty se vždy nachází velikostní tabulka, což zákazníkovi usnadňuje výběr velikosti. Při zvolení konkrétní barvy, rukávu/délky a velikosti se zákazníkovi nad cenou produktu zobrazí i přibližná dodací lhůta, většinou se jedná o 14 pracovních dnů.

Recenze nákupů na Petrklíč

Jak probíhá nákup na e-shopu Petrklíc.cz?

Platba a doprava zboží

Mezi dostupné platební metody patří platba na dobírku, která je zpoplatněna ve výši 25 Kč. Dále je možné zvolit platební metodu bez poplatku, tedy platbu on-line platební kartou nebo platbu bankovním převodem.

E-shop Petklic.cz nabízí celkem dva způsoby dodání zboží, a to přepravní společnost GLS (98 Kč) nebo výdejní pobočky Zásilkovna (73 Kč).

Kvalita zboží

Prodejce Petrklíč nabízí kupujícím české kvalitní zboží. Na webovém portálu Heureka.cz má obchod přes 12 000 recenzí, z čehož velká většina hodnocení je pozitivní. Zákazníci si nejvíce chválí kvalitu zboží, výběr a rychlost doručení zboží. Petrklíč se snaží nabízet co nejkvalitnější zboží odpovídající ceně, proto jsou také produkty vyrobeny v České republice místními švadlenami. 

Vrácení zakoupeného zboží

Kupující má právo vrátit zboží bez udání důvodů od jeho převzetí do 14 dnů. Postup vrácení zboží je velmi snadný, je nutné zaslat e-mail na adresu obchodu (objednavky@galamoda-xxl.cz) s následujícím textem: „Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR č. (číslo objednávky) a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu (popř. na účet číslo).“ Datum a podpis. Následně nepoškozené zboží v původním obalu s dokladem o zakoupení zašlete na adresu společnosti. Poštovné za vrácení zboží hradí zákazník. Obchod Petrklíč vám do 30 pracovních dnů od převzetí zboží vrátí peníze zpět na váš bankovní účet.

Reklamace zboží Petrklíč

Zakoupení zboží můžete do 24 měsíců od jeho převzetí v případě potřeby reklamovat. Reklamaci je možné uskutečnit osobně v kamenné prodejně, telefonicky, e-mailem nebo písemně na adresu provozovatele Jany Mládkové. Zboží následně lze reklamovat na adrese: Jana Mládková, Poděbradova 256, 537 01 Chrudim. Na vyřízení reklamace má obchod 30 pracovních dnů.

Jak ušetřit na Petrklíč

Jak při nákupu na e-shopu Petrklíc.cz ušetřit?

Odběr Newsletteru

Chcete být jako první informování o akčních nabídkách, slevových akcí a nových produktech? Přihlaste se k odběru newsletteru, díky kterému tyto výhody získáte. Registrovat se můžete přímo na internetovém obchodě pomocí své e-mailové adresy. Odběr je možné kdykoliv bezplatně zrušit.

Zboží ve výprodeji

Kategorie Slevy!!, kterou zákazník najde na e-shopu Petklic.cz, nabízí zlevněné zboží. Slevy se vztahují jak na oblečení, tak i na doplňky a obuv. Díky akčnímu zboží můžete zakoupit produkty se slevou až 70 %. E-shop Petrklic.cz také nabízí sezónní výprodeje nebo výprodeje určitých kategorií a kolekcí. Veškeré aktuální slevové nabídky najdete přehledně na slevovém portálu Kuponer.cz.

Výdejny a pobočky Petrklíč

V současné době má obchod Petrklíč pouze jednu kamennou prodejnu, a to ve Frýdku-Místku. Adresa obchodu je: ul. Míru 2065, 738 01 Frýdek-Místek. Otevírací doba kamenného obchodu je vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 mimo státní svátky.

Kontaktní údaje na Petrklíč

Veškeré dotazy k objednávkám, úpravám a vratkám vám budou zodpovězeny na zákaznické lince (+420 721 286 466) nebo na e-mailu společnosti (info@petrklic.cz). Pro ostatní dotazy využijte e-mailovou adresu (dahen@seznam.cz) nebo telefonní číslo (+420 731 178 545). Kontaktní adresa správce je: L9 s.r.o., Míru 2065, Frýdek-Místek.

Srovnání s konkurencí

Mezi hlavní konkurenty obchodu Petrklic.cz se řadí prodejci českého oblečení a prodejci oblečení pro plnoštíhlé, jako například: Evona.cz, Litex.cz, I-moda.cz, Tamsin.cz. Petrklíč, jakožto prodejce oblečení od českých švadlen, nabízí svým zákazníkům na rozdíl od své konkurence možnost zkrácení či prodloužení rukávů dle potřeby kupujícího. Další výhodou je široká nabídka velikostí produktů.

Závěreční hodnocení Petrklíč

Módní obchod Petklic.cz nabízí ve svém katalogu elegantní českou módu pro plnoštíhlé, a to od velikosti 38 do velikosti 76. V České republice je v současné době pouze jedna kamenná prodejna (Frýdek-Místek), obchod tedy především funguje jako e-shop Petrklic.cz. Mezi kladné hodnocení obchodu patří široká nabídka oblečení pro plnoštíhlé, včetně možnosti úpravy dle požadavků zákazníka.