KŘIVÝ HIT JARA

Autor: Módní Blog

Není motorkář, který by neznal pojem „křivák“. Tato kožená bunda je legendární. A její sláva se dostává i do trendů pro jaro/léto 2013. Přestože elegantní saka a kabátky stále zaplňují…

Křivák ve smaragdové barvě

Není motorkář, který by neznal pojem „křivák“. Tato kožená bunda je legendární. A její sláva se dostává i do trendů pro jaro/léto 2013.

Přestože elegantní saka a kabátky stále zaplňují prodejny, prožívá letos svůj boom trochu drsnější styl. Kožené křiváky, které svůj název dostaly po asymetrickém zipu, jsou hitem roku 2013. Milujeme je ve všech barvách a ze všech materiálů.

VÝLET DO MINULOSTI

Poprvé se křivák na scéně objevil v 50. letech 20. století v Americe. Kdo miloval rock’n’roll, ten ho měl. Symbolem rebelství se stal poté, co se v něm objevil v roce 1953 Marlon Brando ve filmu „Divoch“. Černá kožená bunda prošla tolika úpravami, až se od drsných motorkářů dostala ke květinovým dětem. Svůj osobitý styl si však křivák zachoval, minimálně asymetrický zip se ztratit ani nemohl.

TAK TROCHU JINÁ ELEGANCE

Přestože se křivák tolik změnil a v rukou si jej přetřásli různé styly, jeho rebelie nekončí. Tentokrát však revoltu způsobuje tím, že se kombinuje s elegancí. Křiváky se vyrábí ve všech barvách, semišové i dokonce krajkové. Klasická vzpoura ve stylu džínů a kožené bundy už prostě dostatečně nepobuřuje, a tak si můžete pohrát víc. Křiváky se nyní kombinují se sukní, šaty, lodičkami. Tento křivý hit jara by vám rozhodně neměl chybět!

Tip: Můžete využít slevové kódy téměř do každého eshopu!