LÍČENÍ PRO JARO/LÉTO 2013

Autor: Módní Blog

Jako každou sezónu i letos jsme dostaly nákupní seznam na obohacení naší kosmetické krabičky. A co do ní přihodíme pro jaro/léto 2013? Líčení je pro každou ženu velice osobní. Musíme…

Neobvyklé líčení je vítězem

Jako každou sezónu i letos jsme dostaly nákupní seznam na obohacení naší kosmetické krabičky. A co do ní přihodíme pro jaro/léto 2013?

Líčení je pro každou ženu velice osobní. Musíme hledět na odstín pleti, barvu očí, tvar obočí a dopátrat se pomocí malých drobečků k ideálnímu vzhledu. Přesto i v této oblasti existují trendy. A letošní sezóna má skutečně co nabídnout.

SNĚHURČINY RTY

Výrazné rty jsou prostě in, a to se jen tak nezmění. Není nic neodolatelnějšího, než žena s nápadnými rty. I Sněhurka to věděla. A tak koupí rudé, růžové, vínové či fialové rtěnky, žádná neprohloupí. Snad jen může očekávat polibek na probuzení.

VÝRAZNÉ OČNÍ STÍNY

Letos se v barvách prostě vyřádíme. Módní návrháři i make-up artisté vytáhli své pastelky a vymalovali letošní sezónu opravdu pestře. Výrazné líčení představili na molech Chloé, Christian Dior nebo Anna Sui. Syté oční stíny, neonové barvy, geometrické linky a kouřové stíny. Kdo se jednoduše nebojí, ten se stává vítězem.

ZÁŘIT JASNĚ JAKO DIAMANTY

Rihanna to ve slovech svého hitu „Shine bright like a diamond“ celkem trefila. Letos prostě budeme zářit jasně jako diamanty. Pat McGrath, britský make-up artista, možná pro mnohé překročil hranici, pro odvážnější však vytvořil dokonalé líčení poseté malými krystaly. Říká se, že oči jsou chrámem do duše. Pat McGrath se toho rozhodně drží. Jeho umístění drobných krystalů vytváří dojem křídel.

ŠEDESÁTÁ LÉTA

Jemné stíny, oční linky, spoustu řasenky a nude rty. To není jen tichá vzpomínka, ale comeback líčení šedesátých let, které se objevilo v kolekci například Dolce & Gabbana a Louis Vuitton. Pokud tedy máte radši decentní líčení, tohle je ta pravá volba.

NAHÁ PRAVDA

Nude look neboli Nahý vzhled je dost ošemetná záležitost. Mnohé dámy si myslí, že podstatou je líčení prostě vynechat. Prostě řečeno – vstát z postele a jít do světa nestačí. I za tímto vzhledem stojí práce s make-upem, pudrem, tvářenkou a řasenkou. Tento make-up působí velice jemně a je určen především pro přirozené typy.