Seriál, PLESY 2010 (Obleky pro pány)

Autor: Módní Blog

Pánové jsou v této situaci, co se týče plesů, na tom o něco lépe než ženy. Trendy v oblecích se totiž projevují jen zřídka, a proto nic nezkazíte, když vsadíte na klasiku.…

Pánové jsou v této situaci, co se týče plesů, na tom o něco lépe než ženy. Trendy v oblecích se totiž projevují jen zřídka, a proto nic nezkazíte, když vsadíte na klasiku. Při výběru obleku vsázejte na kvalitu materiálu s vysokým obsahem bavlny. Nevhodné jsou mačkavé materiály, jelikož hned po tom, co vystoupíte z auta, budete pomačkaný a celou svou přípravu tím zkazíte.

Ale na co by si pánové, měli dávat velký pozor, jsou doplňky. Velmi podceňovanou součástí společenského oděvu.

I kdybyste měli jakékoli obavy, nic se nebojte, letošním trendům se meze nekladou. Neváhejte zabrousit mezi nápadité manžetové knoflíčky, řasené košile nebo barevné kapesníčky do klopy. Nic se nebojte, bude Vám to slušet.

Pokud se rozhodnete a vyrazíte nakupovat nemusíte se omezovat na černou „klasiku“ ve hře je letos tmavě modrá, do které se perfektně hodí košile v sytých barvách. A teď světě div se hitem letošního roku jsou semišové materiály, které působí lehce sportovně, ale hlavně mladistvě.

Pánové často společenskou módu podceňují, ale stačí přitom tak málo, aby svou osobnost podtrhli drobným doplňkem. Letos bychom doporučili zúženou fazonu klop, která je opravdu moderní, případně zúžené kravaty.