Prague Fashion Weekend v Pařížské

Autor: Módní Blog

Kovařiková, Rajská a nové tváře designu Pokud budete tento víkend trávit v Praze, nebude to "Václavák", na kterém potkáte tisíce lidí, ale středem pozornosti se stane Pařížská ulice. Právě tam…

Kovařiková, Rajská a nové tváře designu

Pokud budete tento víkend trávit v Praze, nebude to „Václavák“, na kterém potkáte tisíce lidí, ale středem pozornosti se stane Pařížská ulice. Právě tam proběhne další ročník úspěšné designerské akce, Prague Fashion Weekend. Jen pro tuto příležitost vyroste uprostřed nejexkluzivnější ulice v metropoli unikátní přehlídkové molo, jedno z nejdelších ve střední Evropě.  Českou republiku na Prague Fashion Weekend reprezentují pozoruhodné kolekce Taťány Kováříkové, Evy Beránkové, Martiny Nevařilové, Zuzany Veselé, Táni Havlíček, LaFemmeMiMI, Hany Havelkové, Jaroslavy Procházkové, E.daniely, Hany Stocklassové, Brice Mensaha, Hany Sedláčkové, Beáty Rajské, Mirky Talavaškové, Ivany Folové.

Foto_Jan_Hubník-9

V originální fashion aréně dostanou prostor také mladí talentovaní designéři z české a slovenské návrhářské scény, právě jim je určena soutěž New Fresh Style 2011. Mezi finalisty jsou Libor Komosný, LAFORMELA-Antonín Soukup, Ivana Kaňovská, Marie Červinková, Katarina Halasová, Tereza Ujevičová, Viktoria Vittori, Veronika Kostková, Lucie Kordačová a Lucie Králová. O vítězi rozhodne odborná porota v čele s respektovaným módním tvůrcem Pavlem Ivančicem.

Jeden víkend, dva bloky přehlídek a desítky návrhářů

Prague Fashion Weekend po oba dny nabídne dva bloky přehlídek – v sobotu se představí nejlepší modely domácích a zahraničních návrhářských špiček, v neděli pak vybrané modely značek sídlících v Pařížské ulici a okolí. Sobotní večer je vyhrazen pro přehlídku světové módní značky Nina Ricci. Součástí nabitého programu jsou atraktivní doprovodné performance, známí DJs, prezentační akce ve vybraných buticích v Pařížské a okolí spojené s prodlouženou otevírací dobou.

„Návštěvníky čeká gejzír přehlídek a zajímavého programu, v rámci kterého si mohou prohlédnout aktuální kolekce předních návrhářů a značek. Můžeme se těšit na to nejlepší ze světových trendů, stejně jako v Paříži, Miláně nebo New Yorku. Přinášíme kvalitní módní festival, který otevírá okno do světa fashion a evropského designu,“ říká Milada Karasová, senior manager Czechoslovak models.

Foto_Jan_Hubník-26 Foto_Jan_Hubník-23 Foto_Jan_Hubník-22 Foto_Jan_Hubník-21 Foto_Jan_Hubník-20 Foto_Jan_Hubník-19 Foto_Jan_Hubník-16 Foto_Jan_Hubník-14 Foto_Jan_Hubník-13 Foto_Jan_Hubník-12 Foto_Jan_Hubník-10 Foto_Jan_Hubník-9 Foto_Jan_Hubník-8 Foto_Jan_Hubník-6 Foto_Jan_Hubník-5 Foto_Jan_Hubník-4 Foto_Jan_Hubník-2 Foto_Jan_Hubník-27