Prague Fashion Weekend v Pařížské

Kovařiková, Rajská a nové tváře designu

Pokud budete tento víkend trávit v Praze, nebude to “Václavák”, na kterém potkáte tisíce lidí, ale středem pozornosti se stane Pařížská ulice. Právě tam proběhne další ročník úspěšné designerské akce, Prague Fashion Weekend. Jen pro tuto příležitost vyroste uprostřed nejexkluzivnější ulice v metropoli unikátní přehlídkové molo, jedno z nejdelších ve střední Evropě.  Českou republiku na Prague Fashion Weekend reprezentují pozoruhodné kolekce Taťány Kováříkové, Evy Beránkové, Martiny Nevařilové, Zuzany Veselé, Táni Havlíček, LaFemmeMiMI, Hany Havelkové, Jaroslavy Procházkové, E.daniely, Hany Stocklassové, Brice Mensaha, Hany Sedláčkové, Beáty Rajské, Mirky Talavaškové, Ivany Folové.

Foto_Jan_Hubník-9

V originální fashion aréně dostanou prostor také mladí talentovaní designéři z české a slovenské návrhářské scény, právě jim je určena soutěž New Fresh Style 2011. Mezi finalisty jsou Libor Komosný, LAFORMELA-Antonín Soukup, Ivana Kaňovská, Marie Červinková, Katarina Halasová, Tereza Ujevičová, Viktoria Vittori, Veronika Kostková, Lucie Kordačová a Lucie Králová. O vítězi rozhodne odborná porota v čele s respektovaným módním tvůrcem Pavlem Ivančicem.

Jeden víkend, dva bloky přehlídek a desítky návrhářů

Prague Fashion Weekend po oba dny nabídne dva bloky přehlídek – v sobotu se představí nejlepší modely domácích a zahraničních návrhářských špiček, v neděli pak vybrané modely značek sídlících v Pařížské ulici a okolí. Sobotní večer je vyhrazen pro přehlídku světové módní značky Nina Ricci. Součástí nabitého programu jsou atraktivní doprovodné performance, známí DJs, prezentační akce ve vybraných buticích v Pařížské a okolí spojené s prodlouženou otevírací dobou.

„Návštěvníky čeká gejzír přehlídek a zajímavého programu, v rámci kterého si mohou prohlédnout aktuální kolekce předních návrhářů a značek. Můžeme se těšit na to nejlepší ze světových trendů, stejně jako v Paříži, Miláně nebo New Yorku. Přinášíme kvalitní módní festival, který otevírá okno do světa fashion a evropského designu,” říká Milada Karasová, senior manager Czechoslovak models.

Foto_Jan_Hubník-26 Foto_Jan_Hubník-23 Foto_Jan_Hubník-22 Foto_Jan_Hubník-21 Foto_Jan_Hubník-20 Foto_Jan_Hubník-19 Foto_Jan_Hubník-16 Foto_Jan_Hubník-14 Foto_Jan_Hubník-13 Foto_Jan_Hubník-12 Foto_Jan_Hubník-10 Foto_Jan_Hubník-9 Foto_Jan_Hubník-8 Foto_Jan_Hubník-6 Foto_Jan_Hubník-5 Foto_Jan_Hubník-4 Foto_Jan_Hubník-2 Foto_Jan_Hubník-27

Související příspěvky

Recenze eshopu Zalando, reálné zkušenosti a slevy

 • Lifestyle
 • 05. Červenec, 2019
Na jaké festivyla, koncery a akce vyrazit v létě 2018?

Letní festivaly a hudební koncerty, které nesmíte minout

 • Lifestyle
 • 13. Červen, 2018
Módní gigant spouší český eshop Zalando.cz

Zalando přichází. Módní gigant v Česku

 • Lifestyle
 • 11. Červen, 2018

Užívejte si maximum pohodlí i při sportování!

 • Lifestyle
 • 16. Prosinec, 2015

Vybavte svůj šatník na zimu

 • Lifestyle
 • 06. Listopad, 2015

České obchody s módou

 • Lifestyle
 • 19. Srpen, 2015