Vysoká elegance, dámské lodičky

Autor: Módní Blog

I dámských lodiček je nepřeberné množství druhů. Základní podstata lodiček zůstává stejná. Měnit se může materiál, barvy, výška i šířka podpatku či špička lodičky. Nedávno se vrátily dámské lodičky s otevřenou špičkou.…

I dámských lodiček je nepřeberné množství druhů. Základní podstata lodiček zůstává stejná. Měnit se může materiál, barvy, výška i šířka podpatku či špička lodičky. Nedávno se vrátily dámské lodičky s otevřenou špičkou. Ty se hodí například na firemní večírek.  Zkombinovat je můžeš třeba ke  skvěle padnoucím  koktejlkám.

A co kombinace?

Lodičky můžeš nosit prakticky denně. Do kanceláře se hodí lodičky se zavřenou špičkou. K nim si můžeš obléct upnutou sukni po kolena, která ti vykouzlí perfektní křivky. Nebo zkombinuj s lodičkami elegantní kalhoty.  Ať už dlouhé nebo třičtvrteční, úzké či volné,  vždy  ovšem elegantní.

Při výběru lodiček by ses měla řídit mnoha věcmi. První je například barva. Barva dámských lodiček by měla korespondovat alespoň s jedním maximálně dvěma prvky outfitu. Zpravidla bývá stejná barva bot a kabelky nebo pásku. Nic se však nemá přehnánět a v tomto případě je méně rozhodně více.

Dalším kritériem při výběru dámských lodiček jsou podpatky. Pro podpatky je důležitá výška a šířka. Chůze na nižším a širším podpatku je bezpochyby pohodlnější.  Avšak spousta žen preferuje vysoké jehlové podpatky, které dělají nohu sexy. Pokud nepatříš mezi ty, které jsou na takové boty zvyklé, doporučuji začít nejdřív s nižším podpatkem. Protože podívaná na ženu s deseticentimetrovými podpatky, na kterých neumí chodit, není příliš vábná.